sayaç

Wolfteam Türkçe MMOFPS

wolfteam

Türkçe MMO Oyunlar

11 Mayıs 2011

ekledi.

3 yorum yazıldı

1227 kez incelendi.

Wolfteam, Online oyun piyasasının dev isimlerinden biri olan JoyGame in geliştirdiği cs tadında Türkçe mmofps oyunu.Resimdende anlaşılacağı üzere 2 grup arasındaki kıyasıya savaşta sizde yerinizi alın.

Wolf Team Kayıt ve İndirme

Oyun Hakkında Genel Bilgiler

Hikaye
Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA’ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi.

Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.

“Epoxyn” adlı yeni ilacını, DNA’ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan “Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu’na sattı.

Fransız Ordusu, “WolfTeam” yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.

Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve “Anti-Epoxyn”e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. “Yabancı Lejyonlar” kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.

“WolfTeam”’in kuruluş amacı, Anti Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakibi olmayan özel bir savaş örgütü haline gelmekti.

“WolfTeam”in ünü sürekli olarak büyüdü ama zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. WolfTeam takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz cinayetler işliyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere kan banyosu başladığında hiç bir emre itaat etmiyorlardı.

Her “WolfTeam”in bir lideri vardı ve takım üyeleri liderlerine eksiksiz olarak itaat etmek zorundaydı. Ama zamanla, “WolfTeam” savaşçılarının rütbe ile orantılı olmayan bir takım içi düzeni oluşmuştu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn’in bir yan etkisi olduğunu düşündü ve Pfien ile birlikte araştırma başlattı.

Bir gün, yedi “WolfTeam” üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerini öldürdüler. Askeri Polis ve Pfien’in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm “WolfTeam” üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar.

“WolfTeam” üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu’nun kendilerini kovalamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.

Kurtlar

İnsan üstü hamleler ve muhteşem bir macera!

Tırman! Hızla koş! Onlar insandan kurda dönmüş yaratıklar!

Çok fazla kurşun yiyip ölmeyip insanları keskin pençeleri ile öldürüyorlar.

Bir kere dönüşüm yaşadıktan sonra çeşitli yakın dövüş taktikleri ile savaşıyorlar ve insanüstü performans gösteriyorlar.

Savaş alanında kurtların varlığı savaş durumunu değiştiren bir oluşumdur.

Oyun içerisinde Kurt’a ne zaman dönüşeceğinizi kendiniz belirlersiniz. Bu nedenle oyun içerisinde, karanlıkta ne zaman büyük yaratıklarla karşılacağınızı önceden bilememek çok korkunç olacak. Oyunun ana teması insanlar ve kurtlar arasındaki savaş; ve bu savaş sırasındaki ölme ve öldürme mücadelisinde var olan insanların; ihtişamla gelen kurtlara karşı ölüm-kalım oyunudur.

İnsanlar birlik içinde hareket edecek ve hayatta kalmak için mücadele gösterecekler, bu zamanda ise Kurtlar insanların dikkatini sessizlik içinde bozacaklar. Kurtlar insanları yalnızca elleri ile öldürme yetisine sahipler. Ancak, mutasyon sırasında mutasyona uğrayan karakterin özellikleri birbirinden değişiklik gösterebilir. Orijinal kurt kabiliyetlerinin üstüne yeni yetenekler edinme şansına sahipsiniz.

Bir başka deyişle kurda dönüşüm, yeni savaş taktikleri ve tabiat üstü yetenekleri kullanmanıza olanak sağlayacak.

Silahlar

Görevler esnasında çeşitli silahları kullanma hakkına sahipsiniz.

WolfTeam çeşitli silahları kullanma seçeneğini size bırakıyor.

Eski yıllardan kalma tarihi geçmiş silahların yanında, modern silahlar ve ileri teknoloji aygıtları ile savaşabilirsiniz. Her silahın kendine özgü kabiliyetleri vardır. WP ekipman sistemi, size daha önceden yaşamadığınız bir deneyim yaşatacak. Bu yeni sistem sizi yıkım harekatının dünyası ile tanıştırmaya geliyor.

Hasar verme oranları; menzilinize ve ateş edilen mühimmatın kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Bir başka ilgi çekici seçeneğiniz kendi silahınızı kendi tarzınızı kullanarak oluşturmaktır. WolfTeam ayrıca özel bazı haritalarda tek bir oyuncu tarafından bitirilemeyen, 2 veya 3 oyuncunun dayanışmasını zorunlu hale getiren bir yapıya sahip.

 

Oyundaki karakterler Oyundaki yeni karakterleri daha yakından tanıyın.

İNSAN KURT
İsim
(Takım / Cinsiyet)
Hamadah bin Shabah
(Kırmızı / Erkek)
Kullanıldığında %30 fazladan Altın kazandırır
Hikaye “Arap zengini Hamadah, ailesi kurt adamlar tarafından kaçırılınca tüm istihbaratını ve bağlantılarını Pedro’nun kullanımına açmıştır. Yanlış bir şey yapmasına karşın Kurt adamlar tarafından devamlı izlenmektedir. “
Resim
İNSAN KURT
İsim
(Takım / Cinsiyet)
Lin Meiling
(Kırmızı / Kadın)
Kullanıldığında %30 fazladan GP kazandırır
Hikaye “Hong Kong doğumlu Meiling, otacılık yapan babasına yıllarca yardım etmiş ardından Dragon Head şirketinin satış müdürü olmuştur. Hırsla dolan Meiling işini genişletmek için terörist kurt adamlarla anlaşma sağlamış ve böylece gizliden gizliye dünyaya açılmıştır. “
Resim
İNSAN KURT
İsim
(Takım / Cinsiyet)
Reinhard Schneider
(Mavi / Erkek)
Kullanıldığında %30 fazladan Altın kazandırır
Hikaye “Küçüklüğünden beri hep asker olmak isteyen Reinhard, bundan beş sene önce Fransa’ya gidip askeri sınavlara girer. Sınavı kazanıp orduya alınan Reinhard 5 sene boyunca dünya çapındaki operasyonlarda hizmet verir. 5 yılın ardından hizmet süresi dolunca ordudaki görevini uzatıp uzatmama konusunda kararsız kalır. Fakat Pedro ve kurtları Marsilya’da eylemler gerçekleştirince Birleşik Görev Timine katılır. Marien’den etkilenen Reinhard bu timi de bırakıp GIGN’ye yazılır. “
Resim
İNSAN KURT
İsim
(Takım / Cinsiyet)
Marien Arnault
(Mavi / Kadın)
Kullanıldığında %30 fazladan GP kazandırır
Hikaye “Çok zengin bir ailenin tek kızı olarak el bebek gül bebek büyütülen Marien, babasının tüm itirazlarına rağmen “imtiyazlar sorumluluğu da beraberinde getirir” düşüncesi ile Fransız Özel Kuvveti GIGN’ye gönüllü olarak katılmıştır. Kusursuz operasyonlarıyla tanınan GIGN timinde yoğun eğitimlerden geçen Marien kısa sürede başarı göstererek orduya katılır. Ardından özel bir taarruz ekibine alınır ve Pedro’nun Marsilya’da gerçekleştirdiği terörist bir eylemi önlemek için gönderilir. Rehine kurtarma operasyonlarında sağladığı başarılarla ünlenir. “
Resim
İNSAN KURT
İsim
(Takım / Cinsiyet)
Angela Mao
(Mavi / Kadın)
Kullanıldığında %30 fazladan altın kazandırır
Hikaye Pagan tıbbi ilaç laboratuvarının sahibi ve aynı zamanda yarı Çinli yarı Amerikan olan babası babası Dr. Mao zeki bir adamdır. Fakat bir gün, bir çeşit yaratık tarafından ısırılarak öldürülmüş halde bulunur. Angela, babasının rakip güçler tarafından öldürüldüğünü düşünüp ölüm sebebini araştırmaya başlar. Annesinin sürüş kabiliyetini, babasının zekasını alan Angela Kurt askeri akademisini başarıyla bitirir. Artık o, Kurt Takımı’nın önde gelen teğmenlerinden biri olmuştur.
Resim
İNSAN KURT
İsim
(Takım / Cinsiyet)
Christopher Smith
(Mavi / Erkek)
Kullanıldığında %30 fazladan GP kazandırır
Hikaye Çok uluslu kuvvetler Kurt Takımını, ‘1. Kurt Birliği’ ya da şimdiki adıyla ‘Lycan’ örgütünü gizli tutmak için oluşturmuştur. Kurt Takımının tüm üyelerine Pagan tibbi ilaç şirketinin ‘Anti-Epoksin’ enjekte edilmiştir, bu sayede Ölümsüz Kurt sendromunu birkaç yan etkisiyle birlikte kontrol edebilmektedirler. Eskiden Amerikan Ordusu’nun bir komandosu olan Christopher Adana İncirlik Üssünde de görev yapmıştır, geçmişte verdiği yanlış bir karar yüzünden tüm birliğinin yok olmasına neden olmuştur. Bu olaydan sonra Kurt Takımı’na alınmış ve şu an da keşif ekibinin kaptanlığını yapmaktadır.
Resim
İNSAN KURT
İsim
(Takım / Cinsiyet)
Adriana Tenorio
(Kırmızı / Kadın)
Kullanıldığında %30 fazladan altın kazandırır
Hikaye Lycan’ın duygusal üyesi. Lycan’a kuzeni, aynı zamanda patronu olan Pedro sayesinde katılmıştır. Pedro’nun insanlara karşı sert ve kurnaz yaklaşımlarından dolayı düşman edinmesinden ve yalnız kalmasından endişelenen Adriana, düşmanlarla aradaki dengeyi sağlayan özel biri haline gelmiştir. Güzelliğini kullanarak arkası kuvvetli politikacılardan çok gizli devlet sırlarını ele geçirmektedir. Fiziksel olarak güçlü değildir ve strateji bilgisi yoktur fakat doğal casusluk yetenekleri onu ekibin özel bir üyesi kılmaktadır.
Resim
İNSAN KURT
İsim
(Takım / Cinsiyet)
Pedro Gomes
(Kırmızı / Erkek)
Kullanıldığında %30 fazladan GP kazandırır
Hikaye 1. Kurt Birliği’ üyesiydi ve daima kazanma hırsıyla yanıp tutuşan biri olarak tanınırdı. Sonunda, birlik komutanını öldürdü ve liderliğe sahip oldu. Ardından birliği bir örgüte dönüştürüp ‘Lycan’ adını verdi. Pedro 1990’lı yıllarda Afganistan ve Lübnan’da özel gerilla eğitimi aldı. Kardak harekatı sırasında Türk ordusuna taktiksel bilgi sağladı.
Resim
İNSAN KURT
İsim
(Takım / Cinsiyet)
Duane Eddy
(Mavi / Erkek)
Hikaye Eddy 22 yaşında, 1.75 boyundadır. Fransada doğmuştur. Maçlardaki hızı ve kıvraklığıyla adından söz ettiren profesyonel bir futbol oyuncusudur. Fransız Lyon futbol takımında 2.ligde büyük başarı göstererek 2 sene içerisinde 1. lige geçmiştir. Maçlarda insanüstü yetenekler gösteren Eddy, dünya çapında fanatikler kazanmıştır. Fakat Gri Kurt ekibinden kurtlar, Eddy’nin ölükurt sendromu geçirdiğini öğrendiklerinde her şey değişir. Maç çıkışı Eddy kurtlar tarafından kaçırılır ve vücuduna zorla Anti-Epoksin enjekte edilir. Tutsak edilişinin 8. gününde, dolunayda duyularının hassaslaştığını hisseder. Ayrıca vücudunda şiddetli kas ağrıları ortaya çıkar. İşitme yeteneği kat kat artmıştır.
Resim
İNSAN KURT
İsim
(Takım / Cinsiyet)
William Kroll
(Kırmızı / Erkek)
Hikaye William Kroll 45 yaşında Kanadalı bir paralı askerdir. Rus ordusundan emekli olan Kroll, tüm dünyaya adını efsanevi keskin nişancı olarak duyurmuştur. İnatçı bir kişiliğe sahip olduğundan yenilgiyi asla hazmedemez. Terörist bir grup tarafından kiralanan Kroll Kurt Takımına karşı savaşmıştır. Sayıca fazla düşman kurtun olduğu bir çatışmada yaralanmıştır. Kendisini gizlice takip etmiş olan bir kurt Kroll’a saldırmıştır. Kroll kurt ile ölümüne bir mücadeleye girmiştir. Şans eseri, kafasına gelen tek bir kurşunla kurt ölmüş, adamımız ise yaralı olarak sağ kurtulmuştur. Nefesini çok uzun süre tutarak 20 dkda 20 kurt öldürmüş bir askerdir. Bu yüzden kurtlar önünde titrer. Kurt gücünü de çok iyi kullanarak düşmanlarını saf dışı eder. Güçlü olmak için kurt olmaya karar vermiş, Kahverengi Göz Klanının lideri olmuştur.
Resim
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Wolfteam Türkçe MMOFPS, 10.0 out of 10 based on 5 ratings

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. ensar diyor ki:

  güzel bir oyun keyfi alacağımı düşünüyorum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 2. sansan9 diyor ki:

  çok güzel bir oyun tavsiye ederim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 3. EsqiClan diyor ki:

  sıktı artık oyunun ilk oyuncularındaydım 1 yandan sonra herkez nakit çekti herkes nakitli eşyalarla oyun can sıkıyor

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)

Yorum Yaz